SERVİS BAKIM HİZMETLERİMİZ

FORKLİFT PERİYODİK BAKIMI 
Tıpkı arabalar gibi, forkliftler de yüksek verimli ve uzun ömürlü  bir kullanım için periyodik bakımlara ihtiyaç duyar. ALTIN MAKİNA deneyimli kadrosu ile, Jetlift ve diğer her marka forkliftinizin çalışma saatlerini takip eder, periyodik bakımını zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir. 
 
FORKLİFT TAMİRİ 
Forklift ve transpaletleriniz için her türlü servis ihtiyacınızda , sektörel bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile ALTIN MAKİNA daima yanınızda. Motor yenileme, otomatik şanzıman tamiri, asansör değişimi, hidrolik bakım ve diğer tüm servis ihtiyaçlarınızda ALTIN MAKİNAT en hızlı ve kaliteli hizmeti garanti eder. Tam donanımlı gezici servis ekiplerimiz ile sunduğumuz yerinde arıza bakım ve onarım hizmetimiz her geçen gün daha fazla işletme tarafından tercih edilmektedir.  
 
HER MARKA İŞ MAKİNASI TAMİR VE BAKIM 
Her marka İş makinanız için her türlü servis ihtiyacınızda , sektörel bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile ALTIN MAKİNA daima yanınızda. Motor yenileme, otomatik şanzıman tamiri, asansör değişimi, hidrolik bakım ve diğer tüm servis ihtiyaçlarınızda ALTIN MAKİNA en hızlı ve kaliteli hizmeti garanti eder. Tam donanımlı gezici servis ekiplerimiz ile sunduğumuz yerinde arıza bakım ve onarım hizmetimiz her geçen gün daha fazla işletme tarafından tercih edilmektedir.